Domů / Nezařazené / 8. ROČNÍK PŘEDÁVÁNÍ CENY AZZS ČR V ROCE 2021

8. ROČNÍK PŘEDÁVÁNÍ CENY AZZS ČR V ROCE 2021

V Ostravě v rámci odborné konference Dostálovy dny urgentní medicíny proběhlo slavnostní předávání ceny AZZS ČR.

Asociace zdravotnických záchranných služeb uděluje ceny od roku 2014 a mezi oceněnými se každý rok objevují nejen lékaři, zdravotničtí záchranáři, řidiči, ale i pracovníci, kteří se významně podílejí na chodu organizací z administrativních nebo technických pozic.

„Je mi velkou ctí, že u příležitosti 8. ročníku předávání cen Asociace zdravotnických záchranných služeb České republiky můžeme opět tváří v tvář poděkovat letošním nominantům za jejich profesionální a lidské nasazení. Přesto je letošní ročník poznamenán nelehkou dobou, která ovlivnila životy mnohých z nás a zanechala za sebou nenahraditelné ztráty“, uvedl při zahájení prezident asociace Marek Slabý.

Na základě návrhů jednotlivých krajských zdravotnických záchranných služeb bylo v letošním ročníku uděleno třináct cen AZZS ČR, z toho dvě in memoriam.

Cenu nominovaným předali prezident Asociace Zdravotnických záchranných služeb České republiky MUDr. Marek Slabý a ředitel Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje MUDr. Roman Gřegoř.

Cena AZZS ČR 2021 byla udělena Petrovi Třebickému, vedoucímu autodílny ZZS ÚK za dlouholetou vynikající práci a profesionální přístup.

Fotka Petr Třebický

Pan Petr Třebický pracuje v naší organizaci od roku 1979. V příštím roce završí 30 let na pozici vedoucího autodílny. Za tuto dobu pod jeho rukama prošly stovky sanitních vozů, které jeho tým zajišťuje pro výjezdové skupiny ZZS ÚK.

Petra Třebického charakterizuje známé rčení: „Nic není nemožné“ a některé zázraky dokáže se svým týmem pro výjezdové skupiny zajistit téměř na počkání. Vstřícný a ochotný, vše řeší nejen s odborným nadhledem, ale zejména jeho přátelská povaha a úsměv na tváři nás vždy přivítá při příjezdu do autodílny.

Cenu AZZS ČR 2021 si dnes ráno převzal Petr Třebický z rukou ředitele ZZSÚK MUDr. Ilji Deyla.

IMG-20211015-WA0008-1