Domů / Nezařazené / Cena AZZS ČR za rok 2018

Cena AZZS ČR za rok 2018

Ve dnech 23.-25. října se uskutečnil pětadvacátý ročník odborného kongresu Dostálovy dny. Tato prestižní vzdělávací akce je zaměřena na problematiku urgentní medicíny. Stejně jako v minulých letech proběhla v Ostravě v Clarion Congress Hotelu.

Dostálovy dny jsou již tradičně místem slavnostního předání Ceny Asociace ZZS za uplynulý rok. AZZS ČR uděluje ocenění pracovníkům zdravotnických záchranných služeb na základě nominace jednotlivých ZZS, jako výraz poděkování a úcty k vynikajícímu výkonu jejich práce. Mezi oceněnými jsou nejen lékaři, zdravotničtí záchranáři a řidiči, ale i pracovníci, kteří se významně podílejí na chodu organizací z administrativních pozic.

V letošním roce byla udělena cena Asociace zdravotnických záchranných služeb také panu MUDr. Martinu Macháčovi, náměstku léčebně preventivní péče ZZS Ústeckého kraje a vedoucímu lékaři OS ZZS ÚK Děčín za příkladný a vysoce profesionální přístup v poskytování přednemocniční neodkladné péče v Ústeckém kraji.

23CenaAZZS2018
MUDr. Martin Machač třetí zprava

Více informací o oceněných za rok 2018 naleznete ZDE

Dostálky 2018V rámci pětadvacátého výročí odborného kongresu prezentovala MUDr. Eva Smržová činnost Sekce letecké záchranné služby SUMMK a PhDr. Mgr. et Mgr. Patrik Christian Cmorej, Ph.D., MHA reprezentoval svojí odbornou prezentací Sekci NLZP SUMMK.