Domů / Nezařazené / DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ UJEP letos ONLINE!

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ UJEP letos ONLINE!

Výstřižek UJEP - den otevřených dveří 2021

Letos se přijdete podívat na UJEP trochu jinak, než jste byli zvyklí. Den otevřených dveří UJEP vás přenese do online prostředí.

Výstřižek UJEP

Den otevřených dveří UJEP proběhne v sobotu 6. února 2021. V živém přenosu v aplikaci Eventee pro vás od 9 do 16 hodin na jednom místě shromáždí zástupce všech 8 fakult, kteří vám postupně představí konkrétní studijní programy a možné formy studia na UJEP.

V aplikaci Eventee najdete vše potřebné, od harmonogramu Dne otevřených dveří UJEP, přes profily jednotlivých fakult a další materiály.

 

Proč on-line?

Celosvětová pandemie uzavřela většinu dveří, proto jsme se rozhodli umožnit vám, abyste ty naše dokázali otevřít v pohodlí svých domovů.

Den otevřených dveří 2021 se uskuteční v živém streamu přes aplikaci Eventee. Nelekejte se, není to žádná věda! Pokud budete číst dál, naleznete upřesňující informace k tomu, jak se na nás podívat, zjistit si bližší informace nebo si jen virtuálně projít naše fakulty.

Jak se k nám dostat?

Pro letošní ročník Dne otevřených dveří UJEP jsme zvolili novou formu. Místo, abyste chodili Vy za námi, přijdeme my za Vámi!

Můžete nás sledovat z jakéhokoliv zařízení s internetovým připojením. Pomocí odkazů níže se dostanete do aplikace Eventee, kde na vás čeká detailní program.

Pokud jste na svém počítači nebo notebooku, klikněte na odkaz ZDE.

Pokud je pro Vás příjemnější sledovat nás ze svých chytrých zařízení v aplikaci Eventee, zde přikládáme QR kód:

Aplikace je dostupná pro Android i iOS. Výhodou je, že si zde můžete uložit přednášky které chcete navštívit a udělat si tak svůj osobní program.

záznam celého Dne otevřených dveří bude nahrán na univerzitní Youtube, abyste si v klidu mohli vybrat či znovu poslechnout to, co vás konkrétně zajímá.

A přestože si asi někdy všichni s těmi “akcemi neakcemi” připadáme trochu jako princezna koloběžka, když dostala za úkol “přijet nepřijet“, tak věříme, že se nám i přes všechen ten dištanc podaří ukázat vám, jaké by studium na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně pro vás mohlo být.

Výstřižek UJEP FZS

Zdroj: https://www.univerzitaseveru.cz/den-otevrenych-dveri/