Domů / Nezařazené / LEMUR 2020: Mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník se stal vítězem

LEMUR 2020: Mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník se stal vítězem

Vítězem kategorie Tiskový mluvčí – státní správa byl v rámci 15. ročníku oborové soutěže Lemur – Česká cena za public relations 2020 vyhlášen Prokop Voleník ze Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje, příspěvkové organizace.

8f4a5c21-fdf7-49d8-ad8d-40d86dce4f43

„Už nominace v TOP 5 byla pro mě velkým překvapením, samotného vítězství si velmi vážím, ale rozhodně to nepovažuji pouze za svůj úspěch, ale za úspěch celé Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje. Mám kolem sebe skvělé kolegy a lidi, na které se mohu profesně i lidsky spolehnout, pracujeme na skvělých projektech, které mají smysl a snažíme se naši práci přiblížit co nejvíce laické veřejnosti. Chtěl bych zároveň poděkovat všem spolupracovníkům, kolegům i kolegyním za podporu,“ uvedl k vítězství mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník.

lemur_2020

Na druhém místě se v rámci kategorie Tiskový mluvčí – státní správa umístil Jiří Fröhlich (ČOI) a na třetím místě Jan Rýdl (ŘSD). Slavnostní předávání cen se poprvé konalo online nejen z Centra současného umění DOX+ v Praze a večerem provázel herec a moderátor Mikuláš Křen.

Image

Ve finálové trojici byl Prokop Voleník (vlevo) společně s Jiřím Fröhlichem (ČOI) a Janem Rýdlem (ŘSD)

Možnost zpětně zhlédnout vyhlášení cen LEMUR 2020 naleznete zde: http://www.cenapr.cz/ nebo při kliknutí na obrázek:

Lemur2020 online

Výstřižek soutěž LEMUR APRA