98201-xn-logo-mluvci-roku-2022-kruh

Profesní organizace PR Klub zveřejnila shortlist s finalisty oborového ocenění Mluvčí roku 2022. Nejlepší komunikátory v České republice, kteří tak postupují do posledního kola hodnocení, vybrala porota z rekordních 256 nominací. Prestižní ocenění letos získají nejlepší mluvčí veřejného a neziskového sektoru, nejlepší mluvčí soukromého sektoru a PR týmy roku.

Role komunikátora je náročná a obnáší mnoho dovedností. Je to funkce bez jakýchkoli pochyb strategická, která do značné míry ovlivňuje reputaci celé organizace či značky, pro kterou pracuje,“ říká Pavel Vlček, předseda Výkonného výboru PR Klubu a dodává: „Reputace a důvěryhodnost jsou klíčovými hodnotami, které rozhodují o úspěchu při dosahování cílů organizací a jejich vedení.“

PR Klub každoročně uděluje cenu těm nejlepším komunikátorům a PR týmům v zemi. Ocenění si tak zaslouží zejména ti, kteří dlouhodobě projevují kvalitu své práce spojenou s etickými standardy profese, maximální profesionalitou, transparentností a také proaktivitou,“ dodává Michaela Pišiová, výkonná ředitelka PR Klubu.

Porota složená z šéfredaktorů a redaktorů nejvýznamnějších médií a zkušených odborníků na PR a komunikaci v prvním kole výběru hodnotila rekordních 256 nominací.  S radostí vám představujeme vybrané finalisty v kategorii Nejlepší mluvčí veřejného a neziskového sektoru, kteří od porotců získali největší počet hlasů.

Mezi finalisty v této kategorií byli vybráni (v abecedním pořadí):

Nejlepší mluvčí veřejného a neziskového sektoru

–        Miroslav Čepický – Nadace rodiny Vlčkových

–        Ladislav Dušek – Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR

–        Štěpánka Filipová – CzechTourism

–        Jiří Fröhlich – Česká obchodní inspekce

–        Jiří Reichl – Česká obec sokolská

–        Prokop Voleník – Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje

PRklub

Více informací o ocenění najdete na www.mluvci-roku.cz