Domů / Nezařazené / ZZS Ústeckého kraje má medailového tiskového mluvčího

ZZS Ústeckého kraje má medailového tiskového mluvčího

Profesní ocenění Mluvčí roku 2022 zná své vítěze

Profesní organizace PR Klub, která ocenění Mluvčí roku pořádá, vyhlásila na slavnostním galavečeru 7. března 2023 v pražském hotelu NH Prague City vítěze v kategoriích Nejlepší mluvčí soukromého sektoru, Nejlepší mluvčí veřejného a neziskového sektoru a PR tým roku. Vítěze v jednotlivých kategoriích vyhodnotila porota složená z celé řady šéfredaktorů a redaktorů významných médií a také zkušených odborníků na PR a komunikaci. 

Mezi TOP 3 nejlepšími komunikátory v kategorii Nejlepší mluvčí veřejného a neziskového sektoru se na třetím místě umístil tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník. „Nominace a umístění ve finálové skupině bylo pro mě velkým překvapením a třetí místo mezi nejlepšími profesionály v oboru je úžasné. Velmi děkuji odborné porotě, kolegům z médií a všem kolegům z naší záchranky. Velké poděkování za podporu v mé profesi patří také manželce Markétě, která to se mnou nemá mnohdy vůbec jednoduché,“ popisuje svůj úspěch Prokop Voleník.

 IMG_9319

Na prvním místě v kategorii Nejlepší mluvčí veřejného na neziskového sektoru se umístil Miroslav Čepický z Nadace rodiny Vlčkových, druhé místo Jiří Fröhlich z České obchodní inspekce a na třetím místě náš tiskový mluvčí Prokop Voleník.

Komunikace je strategickou rolí s obrovským vlivem na reputaci organizací a značek. Profesní ocenění Mluvčí roku proto ukazuje příklady TOP profesionálů, kteří dokáží nejlépe naplňovat strategické cíle organizací, pro které pracují, zároveň rozumí perfektně médiím a vzájemné synergie dokáží maximálně vytěžit,“ říká Pavel Vlček, předseda Výkonného výboru PR Klubu a dodává: „Právě dobrá reputace a porozumění tomu, jaké hodnoty daná značka nese a zároveň co média očekávají, jsou základem pro její úspěšné a dlouhodobé fungování a dosahování cílů jejího vedení.

Porota ocenění Mluvčí roku každoročně vyzdvihuje práci těch, kteří dlouhodobě projevují kvalitu své práce spojenou s etickými standardy profese, maximální profesionalitou, transparentností a také proaktivitou,“ říká Michaela Pišiová, výkonná ředitelka PR Klubu a dodává: „O výsledcích rozhodlo 18 profesionálů, z nichž přibližně polovina zasedá v porotě každý rok – díky tomu dokáže sledovat práci těch nejlepších komunikátorů v zemi v detailu i v dlouhodobém srovnání.

IMG_9275

IMG_9287

Zdroj: https://www.prklub.cz/nase-akce/mluvci-roku